MCM SU ARITMA ve SOĞUTMA TEKNOLOJİLERİ ÜRETİM PAZARLAMA  

 

Yalçın ÇOŞKUN ve kardeşleri tarafından 2007 yılında İzmir’de kurulmuştur. Doğal taş sektöründe aracı kurum olarak ticaretine başlayan firma 2009 yılında 36 ülkeye blok mermer ve ebatlı malzeme ihracatını yapma başarısını göstermiştir. 

Bu alandaki başarısını ispatlayan firmamız bünyesinde 2010 yılında Sivas’ta ÇAĞLA SU ARITMA SİSTEMLERİ firmasını kurarak Sivas ili merkez olmak üzere 81 İlimizde faaliyet göstermeye başlamıştır. Avusturya ve Almanya'da ise temsilcilikleri bulunmaktadır. 

 

Evsel ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri konusunda öncü bir kuruluş olan firmamız 2012 yılında ise dasaqua, dascooler markasıyla iç piyasada kendi su arıtma ve su sebili cihazlarının satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

 

2020 yılında ise www.supinari.com e-ticaret unvanı ile dijital Dünya’da yerini almış ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak tüm elamanlarıyla birlikte çalışmaya başlamıştır.

 

Uluslararası temsilcilikleri ve teknik servis ağı ile bu sektörde emin adımlarla ilerlemekte olan dasaqua su arıtma sektöründe yenilikçi, kaliteli ürün, kaliteli teknik hizmet ve kolay yedek parça temini ile aranılan bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, her türlü su arıtması için bünyesinde bulundurduğu Çevre ve Kimya Mühendisleri ile uygun ve pratik çözümler sunmaktadır.


 

Yalçın ÇOŞKUN

Genel Müdür

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?